• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сафавиех F Фау Кадрава Клупа Од Овча Кожа, Повеќе Бои

Сафавиех F Фау Кадрава Клупа Од Овча Кожа, Повеќе Бои

 
DEN 3059.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Вештачката Кадрава Клупа Од Овча кожа е проткаена со драматичен шарм. Нејзината декадентна вештачка кадрава овча кожа и геометриска златна фолија ја прават идеална како дополнително седиште или за послужавник со коктели во дневната соба, или за елегантен момент на одмор во спалната соба. Користете ја клупата Et за да ја надградите секоја просторија во вашиот дом. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Потребно е мало собрание. Точка Димензии : 52 во. В х 16 во. Д х 19 во. Х. Димензии Седиште : 52 во. В х 16 во. Д х 19 во. Капацитет На Тежина : 350 фунти. Содржи Полнење Од Пена. Додатоци во фотографијата не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ