• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Моќност Стоп Задна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-Одговара Земјиште Rangeер Опсег Rangeер

Моќност Стоп Задна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-Одговара Земјиште Rangeер Опсег Rangeер

 
DEN 2190.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Професионалните монтери препорачуваат замена на сензорите на сопирачките со влошките бидејќи сензорите се подложни на дефект со високо термичко возење велосипед. Програмата Евро-Стоп доаѓа со вашиот избор на електронски сензори за абење поединечно кутии или спакувани со влошки. Нашите сензори се направени да издржат високи температури и да обезбедат добра спроводливост на електродата. Сензор За Абење на подлогата За Сопирачките За Напојување •инсталација За Прицврстување •Создава светлина на контролната табла за да го означи абењето на сопирачката •Способен да издржи високи температури •Одговара : Rangeер На Опсегот На Rangeерот 2012-2006.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ