• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Центрични Делови Кочница Хидраулични Црево П N:150.50369

Центрични Делови Кочница Хидраулични Црево П N:150.50369

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Центрични Делови Хидраулично Црево За Сопирање На Сопирачките P/N : 150.50369 Хидрауличната програма За сопирање На Централните Делови е најкомплетна и најсовремена во индустријата и вклучува Главни И Тркала За Сопирачки, Црева За Сопирачки, Комплети За Поправка На Дебеломер и Цилиндри на Тркала и Повторно Произведени Засилувачи на Моќност. Центрично Црево За Сопирачките. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2014-2018 КИА ФОРТЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ