• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
пгерауг ледена решетка покриена со ледена лента поставена со калапи за коцки мраз флексибилна гума што може да се реди мувла за коцки мраз црна

пгерауг ледена решетка покриена со ледена лента поставена со калапи за коцки мраз флексибилна гума што може да се реди мувла

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Домашна Декорација, Послужавник За Мраз. Откако ќе направите коцка мраз со овошје, сладолед, сода или вино, можете директно да ги ставите во машината за миење садови. Свежа Боја и Концизен Дизајн, фиоката ќе ви обезбеди пријатно расположение за правење мраз. Секој послужавник прави 8 коцки со убава големина.Забелешка : ние се фокусираме на квалитетот на животот многу години и користиме одличен материјал. Двојно И Безбедно За Миење Садови. Не чистете ги садовите за коцки мраз со силен детергент во случај да се кородираат. Ве молиме избришете ги садовите со мека крпа. Материјал : Пп И ТПЕ (Силиконски) Димензии : 21,5€11,5€5cm,Странична должина на една коцка : 4,8 cm Забелешка : не користете метална четка за чистење на овие садови за коцки мраз. Лесно Отстранување Мраз. Чувајте ги овие садови за коцки мраз подалеку од извори на пожар во случај да се искриват. Вклучен пакет : 1 х Ледени Садови. Доаѓа со отстранлив капак, оваа паметна алатка ви овозможува да направите убави коцки додека ги спречува коцките мраз да ги апсорбираат мирисите на замрзнувачот. Дизајниран со добра цврстина, фиоката не е лесно испукана. Подобро е да не додавате премногу вода во случај мразот и капакот да се држат заедно. Ќе уживате во искуството за правење мраз. Флексибилниот силиконски материјал добро го обликува дното, што го олеснува ослободувањето на коцките мраз.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ