• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фарма на Сваггерти врски за колбаси за колбаси за појадок, мл., Грофот

Фарма на Сваггерти врски за колбаси за колбаси за појадок, мл., Грофот

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Омилената премија за колбаси на Фарм Месар на Swaggerty : свежо удобно и повторно затворање на фиоката, направена од најдобрите парчиња свинско месо, не се додадени вештачки полнила, без глутен, без транс маснотии, месар-продавница свеж вкус. 28 брои на Swaggerty, благи врски од свинско месо од свинско месо, се прават свежи секој ден од нашите најдобри намалувања на свинско месо, користејќи вештачки полнила и зачинети со омилениот рецепт на зачини на нашиот месар. Зачинето благ. Направено од свежо свинско месо без полнила. Без глутен. 28 врски. Послужавник.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ