• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дома изменете природна ткаена мала канта, од 2, модуларен систем за складирање на Bulrush

Дома изменете природна ткаена мала канта, од 2, модуларен систем за складирање на Bulrush

 
DEN 1087.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Стил на вашето складирање! Дали го барате најдоброто од двата света? Па, тоа е местото каде што влегуваме! Прекрасно дизајнирани со вградени рачки, нашите ткаени канти се тука за да додадат складирање и стил на кој било простор. Малата ткаена канта мери L 14.17 x W 11.02 x H 7.09 инчи и е компатибилен со Home Edit Clear Plastic Inserts Cings за дополнителна организација. Како што се гледа на Netflix. Пакет од 2. Димензии : L 14.17 x W 11.02 x H 7.09. Природните влакна на Bulrush се рачно изработени околу цврста рамка за метална жица, а вградените рачки прават лесно кревање. Измешајте и совпаѓајте со други предмети од домашното уредување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ