• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Медот Може Да Направи Цик-Цак, Комплет Корпи, Повеќе Бои

Медот Може Да Направи Цик-Цак, Комплет Корпи, Повеќе Бои

 
DEN 863.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Координирајте го вашиот живот и удобно чувајте ги вашите работи Со Медот Може Да Направи Цик-Цак Кошница. Овој комплет е изработен од издржливи и привлечни материјали и ќе додаде организација во вашата секојдневна рутина. Корпата за складирање доаѓа во комплет со три различни големини што можат да соберат различни предмети, како што се списанија, играчки или додатоци за биро. Достапен е во повеќе бои за најдобро да одговара на вашиот дом или канцелариски декор. Рачките на јажето од страните на корпата го прават нивното поместување едноставно за лесно чистење во секоја просторија. Медот Може Да Направи Цик-Цак, Комплет од 3 Корпи : Медот Може Да Направи Цик-Цак, Сетот од 3 Корпи, Зелениот : Цик-Цак Сет. 3 уникатни големини. Организирајте го вашиот простор. Мерки : 13 "Л х 10" В х 6 " Ч.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ