• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Џулик Женски Ноќта На Вештерките Партија Ренесанса Средновековна Костим Фустан Гроздобер Корсет Долга Наметка

Џулик Женски Ноќта На Вештерките Партија Ренесанса Средновековна Костим Фустан Гроздобер Корсет Долга Наметка

 
DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Разгорен Ракав. Деколте : Квадратен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Шема : Боја Блок. Стил : Одговара И Одблесокот. Затворање : Пуловер. Повод : Партија/Коктел. Акценти : Нацртајте Низа. Сезона : umn. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : Квадратна Јака. Тема : Божиќ. Одговара : Класичен. Карактеристики : Појас Гроздобер Стил. Разгореа Бел Ракав. Бодикон Тенок Одговара. Должина На Подот. Ноќта На Вештерките Тема.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ