• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка класична фит црна боја од 2 парчиња костум

Машка класична фит црна боја од 2 парчиња костум

 
DEN 1295.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Постигнете стил, класа и софистицираност со овој класичен вклопен костум од Pinstripe од Верно модата. Квалитетот и стилот се неспоредливи од моментот кога ќе го лизнете. Елегантни допири изобилуваат, како што се модерната лаптоп, единечна јакна, во која има целосна современа обвивка, два предни џебови, три внатрешни џебови и наредени на коленото рамни предни панталони. Наменето да го ласкаат носителот, овој костум наскоро ќе стане главен дел од вашата гардероба. Машка костум 2-ПЦ (јакна и панталони); Италијански стил; Црна шема на пинстрип; Материјал за мешавина од полиестер; Класично вклопување; Суво чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ