• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Профитабилно одгледување овошје: Есеј Напишан За Обожавателското Друштво На Плодители [Врзани За Кожа]

Профитабилно одгледување овошје: Есеј Напишан За Обожавателското Друштво На Плодители [Врзани За Кожа]

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1884 година. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Профитабилно одгледување овошје : Есеј Напишан За Обожавателското Друштво На Плодители 1884 [Врзана За Кожа]. Ланг : - англиски, Страници 145, Печати На Барање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ