• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни црвени племенски кревет во торба утешител сет со чаршафи, близнаци близнаци XL

Главни црвени племенски кревет во торба утешител сет со чаршафи, близнаци близнаци XL

 
DEN 943.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Направете изјава со сетот за племенски постелнини. Овој сет за постелнина ги комбинира смелите племенски елементи со не традиционален дизајн на шеврон за да создаде уникатен изглед за вашата спална соба. Сивите, црвените и белите бои се многу впечатливи кога се комбинираат со модните елементи на утешителот. Обратниот утешен е солиден јаглен, додека Шамс се координира со дизајнот на утешителот. Листовите и перниците се соодветни светло сиво и бело племенско принт. Декоративната перница е црвена и бела со контрастн племенски и шеврон дизајн. Машинска миење за лесна нега. Направен од 100% полиестерски микрофибер. Направено во Кина Главен племенски кревет во торба за постелнина Комплет : Твин/близнак XL сет вклучува : удобност (66 "x 90"), рамен лист (66 "x 96"), вграден лист (39 "x 80" x 12 " ), 1 перница (20 "x 30"), 1 срам (20 "x 26") и декоративна перница (12 "x 16") Комплетен сет вклучува : удобност (76 "x 90"), рамен лист (81 " x 96 "), вграден лист (54" x 75 "x 12"), 2 перници (20 "x 30"), 2 Шамс (20 "x 26") и декоративна перница (12 "x 16") кралица сет Вклучува : удобност (88 "x 92"), рамен лист (90 "x 102"), вграден лист (60 "x 80" x 12 "), 2 перници (20" x 32 ") и 2 срамни (20" x 26 ") и декоративна перница (12" x 16 ") Кинг сет вклучува : удобник (104" x 92 "), рамен лист (108" x 102 "), вграден лист (78" x 80 "x 12"), 2 перници (20 "x 40"), 2 Shams (20 "x 36") и декоративна перница (12 "x 16") 100 проценти полиестерска микрофиберка : машина што се мие во Кина Модел# MS45-001-744-13.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ