• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Домашна Суштина Финли Кревет Во Торба Бонус Комплети На Прозорец Декор, Кралица, Морнарица

Домашна Суштина Финли Кревет Во Торба Бонус Комплети На Прозорец Декор, Кралица, Морнарица

 
DEN 1039.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ажурирајте ја целата спална соба одеднаш Со Домашната Суштина Финли 24 Парче Соба во Торба. Утешителот на жакард создава раскошен изглед со својата традиционална украсена дамаска шема и дизајн на парчиња во богати нијанси. Координативните шамови го одразуваат мотивот што се гледа на врвот на креветот, додека луксузните евро шеми ја надополнуваат згодната шема на бои. Четири украсни перници со везени детали и техники за манипулација со ткаенина и цврсто здолниште во кревет обезбедуваат завршни работи за комплетирање на колекцијата. Вклучени се и четири панели со цврсти прозорци и две валанси кои ви овозможуваат да создадете совршена рамнотежа на стилот во вашата спална соба. Секој панел на прозорецот се совпаѓа со комплетот постелнина и вклучува вратоврска за да му дадете чиста и јасна завршница на вашиот декор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ