• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Меко кадифен руно ќебе за софа во кревет, шема за убавина печатена со големина на кралот со големина 90 102

Меко кадифен руно ќебе за софа во кревет, шема за убавина печатена со големина на кралот со големина 90 102

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите сезони лесни пријатни меки плишани руно ќебе за домашно постелнина софа, материјал за убавина печатена кралица/материјал со големина на кралицата-Flannel Fleece Blable изработено од 100% микрофибер полиестер (280 GSM), кој е мек, лесен, лесен, пријателски за кожата и корисна од сите сезони корисни од сезоната . Две големина на ќебето во достапна -големина на Queen : 90 "x 90 "; Големина на кралот : 90 "" x 102 ". Шевови целосна/Големина на кралицата : 79 "x89"; Големина на кралицата : 90 "x 90"; Големина на кралот : 90 "x 102". Лесна грижа - Машинско миење одделно на нежен циклус со ладна вода, суво суво на ниско ниво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ