• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Cricut® Премиум Винил Металик-Отстранлив, Тиркизен, 12 48

Cricut® Премиум Винил Металик-Отстранлив, Тиркизен, 12 48

 
DEN 2719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Достапен во низа треперливи бои, овој прекрасен винил од фолија додава допир на луксуз на секој проект со изглед на блескав метал. Отстранлив Cricut® Premium Vinyl® го прави секој проект сон. Лежи рамно на вашата подлога за сечење без тунелирање или клокотот. Ќе плевете со леснотија и ќе аплицирате со стравопочит. Дури и сложените дизајни без напор се креваат од листот на превозникот за совршена апликација. Нанесете на речиси секоја површина. За крајна флексибилност, Отстранлив Премиум Винил отстранува без остатоци. За употреба со сите машини За сечење Крикут. 1 ролна (30,5 см х 122 см), Отстранлива Метална Тиркизна Сина Боја. Издржлив, но сепак отстранува без остатоци до 2 години. Лежи рамно, така што ќе може да се намали со леснотија и точност. Лесен за плевене, без напор за нанесување. Идеален за правење лесно отстранливи налепници, етикети, декор на прозорци и многу повеќе. Користете со сите Машини за сечење cricut®.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ