• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Алатка за рекомпресија на Seaqualizer SQL

Алатка за рекомпресија на Seaqualizer SQL

 
DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Алатката Seaqualizer SQL Recompress нуди лесен начин за безбедно ослободување на рибите назад во нивното природно живеалиште. Се одликува со прилагодлив механизам што го олабавува стегачот од вилицата на рибата кога ќе ја достигне посакуваната длабочина, враќајќи ги назад таму каде што беа пред да го фатат. Конекторот се придава на 3-насочен вртлог, додека крајот на вртењето нуди лесни прилагодувања на ослободувањето на длабочината. Овој уред за ослободување на риби е погоден за низа видови. Seaqualizer SQL Recompress Tool : SQL. 50 ', 100' и 150 '. Наместете ја длабочината на ослободувањето со вртење на поделениот прстен. Алатката за ослободување на риби од Seaqualizer се придава на 3-насочен вртливата. Прицврстувачот се прикачува на вилицата на рибата и се ослободува само кога ќе се достигне точната длабочина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ