• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Honeycomb Shade, Latte, 35W 72L

Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Honeycomb Shade, Latte, 35W 72L

 
DEN 974.88

Количина на стоки
Достапно на барање

35 W x 72 L е вистинска слепа големина. Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор. Големини на ширина достапни од 20 "до 72", во 1/2 "зголемувања. Лесно се работи со едноставно држење на дното на шината и подигнување и пониска до посакувана висина.Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност. Да се ​​грижи едноставно прашината од ткаенината на сенката и да ги избрише двете шини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ