• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кука, Кука, Супер Моќни Риболов Прстени Канцеларии Ножеви Виси Мали Орнаменти За Дома

Кука, Кука, Супер Моќни Риболов Прстени Канцеларии Ножеви Виси Мали Орнаменти За Дома

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Кука, Кука, Супер Моќни Риболовни Прстени 10 парчиња Канцеларии Ножеви Виси Мали Орнаменти За Домашна Спецификација : Тип На Предмет : Материјал За Кука : Максимално Носење : Околу 12 килограми/5,5 КГ адсорбираното железо е рамно без нерамномерност и дебелина поголема од 3 см за да се постигне максимално затегнување на товарот модел : F16 : N16 Diameter : Прибл. 16мм / 0,6 во дебелина : Прибл. 5,2 мм / 0,2 во тежина : 12 г / 0,4 озапрокс. Список на пакети : 10 х Кука Најдобро дизајнирана ни+Цу+Ни трислојна обвивка за да донесе трајна сила. Опремени со сјајна и анти - ' рѓа слој на и да помогне во спречување на чипсување или пукање. Н16 сила со дијаметар од 16мм и дебелина од 5,2 мм, а максималното оптоварување може да апсорбира предмети ОД 12 ФУНТИ/5,5 КГ. Производот е направен од постојан со силна супер моќна сила. Погоден за закачување мали украси, ножеви итн. во канцеларии, домашни кујни и други области.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ