• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2 3 Сол И Бибер Црно-Бела Телешка Кожа Област Килим

2 3 Сол И Бибер Црно-Бела Телешка Кожа Област Килим

 
DEN 2937.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Скроени Од Бразилски Кожари Со Врвен Квалитет-Се Сметаат За Најдобри Во Светот-Нашите Луксузни Телешки Кожи Се Природно Меки. Секое Парче Е Внимателно Избрано Поради Неговата Префинета Текстура, Богата Боја И Супериорен Квалитет, Гордоста На Нашите Талентирани Занаетчии. Телешката Кожа Е Особено Вредна Поради Нејзината Мекост И Ситно Зрно, Како И Издржливоста. Трајни И Без Барака, Нашите Крави И Телешки Кожи Имаат Убава Рака. Тие Се Природно Отпорни На Дамки И Лесно Се Забележуваат, Што Ги Прави Погодни За Секоја Апликација, Вклучително И Области Со Голем Сообраќај. Препуштете Се На Уникатната Убавина И Безвременски Стил Што Овие Прекрасни Килими И Фрлања Од Телешка Кожа Ги Носат Во Секоја Просторија. * 100% Природна Бразилска Телешка Кожа * Без Подлога, Се Препорачува Употреба На Подлога За Тепих * Мек, Низок Куп Со Еластичен Сјај * Разбој Со Јазли * Издржлив, Безвременски, Отпорен На Избледување И Без Барака * Се Препорачува Професионално Хемиско Чистење За Одржување На Интегритетот На Производот Бидејќи Обоените Бои Може Да Крварат * Бидејќи Ова Е Природно Направен Производ, Големината И / Или Бојата Може Да Варираат 2" Х 3 " Сол И Бибер Црно-Бел Килим Од Телешка Кожа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ