• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ексклузивни Домашни Завеси Абердин Проегирна Ткаена Решетка Украсена Скриена Картичка Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х96, Бело

Ексклузивни Домашни Завеси Абердин Проегирна Ткаена Решетка Украсена Скриена Картичка Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х96,

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Панелите за завеси во абердин нудат прекрасен ткаен дизајн на решетки украсување на лесен и воздушен материјал што сигурно ќе додаде допир на модерна елеганција на вашиот dé ® cor. Чистата ткаенина слична на лен е ултра мека, а украсот на решетката додава елемент на текстура, длабочина и богатство. Абердинските панели имаат лесна конструкција која овозможува мека светлина за блескав ефект, додека ги одржува силните сончеви сјаи надвор. * Дизајниран имајќи ја предвид безвременската убавина • •Стилот на моден напред додава богатство на вашиот декор. * Овозможува многу природна светлина да се филтрира во просторијата •


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ