• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Mohawk Home Claid Merry, reag reg, црвен, 2 '6 4' 2

Mohawk Home Claid Merry, reag reg, црвен, 2 '6 4' 2

 
DEN 899.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Осветлете ги празничните духови со црвено -белиот сезонски кариран дизајн на домот Мохавк, карирано весел акцент килим во црвена боја. Овој килим за акцент на дизајнерот е идеален за влезови, кујни, канцеларии и многу повеќе. Повторувајте го вашиот простор со зрачна боја и оригинални уметнички дела дигитално отпечатено преку кадифен платно на ексклузивните еко-ерстранд на Мохавк Дом, еколошко синтетичко предиво создадено од пластични шишиња што се рециклирани со пост-потрошувачи. Додека Everstrand ™ е познат по својата мекост и одржливост, ова свиленкаста предиво нуди и супериорна јачина на отпорност на дамки, илустративно отпорна на избледени јасноста на бојата и сигурна трајност идеална за простори со висок сообраќај со деца и миленичиња. Забавен дизајн. Издржлив. 100% полиестер. Поддршка од гума од латекс од латекс. Отпорен на дамки. Отпорни на избледени. Низок куп : 0,40 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ