• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уметнички ткајачи Tamar Camel ft. Ft. In. Овален килим на отворено во затворен простор

Уметнички ткајачи Tamar Camel ft. Ft. In. Овален килим на отворено во затворен простор

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња Тамар може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Кина и нема куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Кина. Без куп. Дебелина : 0,5 ". Разновидност на големина и бои достапни. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречува влезовите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Препорачана е подлогата за килим на отворено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ