• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Домашен текстуриран Ливингстон, панели за затемнување на затемнување, сет од 2

Домашен текстуриран Ливингстон, панели за затемнување на затемнување, сет од 2

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Каузалната елеганција најдобро го опишува VCNY текстуралниот текстурален текстура на ливингстон пена за затегнување на прозорецот за прозорецот на прозорецот. Овој сет на панели се одликува со едноставна, но суптилна шема на ленти, која е надополнета со модерен заглавје на гром. Овој сет доаѓа во низа големини и бои, овозможувајќи ви да го пронајдете вашиот совршен натпревар. VCNY домашен текстуриран Ливингстон од пена-бек затемнување на прозорецот за прозорец, панели за завеси, сет од 2, достапни повеќе бои и големини : сет од 2 енергетски ефикасни панели за завеси за затемнување. Заглавие на гром. Само Хемиско чистење. 100 проценти полиестер. Достапно во повеќе големини и бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ