• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Achim Oakwood Tiered Кујна завеса-58W 24L in.-Brown

Achim Oakwood Tiered Кујна завеса-58W 24L in.-Brown

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За увозот на Ахим, основана во 1962 година од страна на нејзиниот основач и сегашниот претседател, линиите за мебел за домови на Ахим вклучуваат многу готови производи специјализирани за декоративни стилови за прозорецот и подот. Градијќи се на понудата на извонредна вредност, увозот на Ахим става највисок стандард за квалитет на сите нивни производи. Со широк спектар на клиенти, вклучително и големи масовни трговци, домашни центри, каталози, Интернет, добавувачи на згради и многу повеќе, ахим акции повеќето од своите производи во нивните 500.000 квадратни метри Северен Бранзвик, магацин во Newу Jerseyерси за да можат да испратат сè навремено. За увозот на Ахим, основана во 1962 година од страна на нејзиниот основач и сегашниот претседател, линиите за мебел за домови на Ахим вклучуваат многу готови производи специјализирани за декоративни стилови за прозорецот и подот. Градијќи се на понудата на извонредна вредност, увозот на Ахим става највисок стандард за квалитет на сите нивни производи. Со широк спектар на клиенти, вклучително и големи масовни трговци, домашни центри, каталози, Интернет, добавувачи на згради и многу повеќе, ахим акции повеќето од своите производи во нивните 500.000 квадратни метри Северен Бранзвик, магацин во Newу Jerseyерси за да можат да испратат сè навремено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ