• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Keighley Lenen & Poly Grommet панел внатре во. W in. L во пченица

Keighley Lenen & Poly Grommet панел внатре во. W in. L во пченица

 
DEN 135.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Веднаш освежете ги прозорците со овие прекрасни дизајнерски завеси. Вклучува 2 завеси на панелот за прозорци. Мода и функција, со овие високи перформанси и за заштита на приватноста за заштита на прозорците. Различни бои на шема се достапни за вашата точна набавка, кликнете на копчето за боја за да видите детална референца. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Нема намалување, нема боја што згаснува и нема разоткривање по миењето. Купувајте со доверба. Донесуваме уникатни, чудесни, инспиративни, производи за домашно решение на нашите среќни клиенти повеќе од 25 години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ