• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЛХС 90Х13, 3Х16. БР

ЛХС 90Х13, 3Х16. БР

 
DEN 3839.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Временска гарда 300401-53-01 ДЕФ ЛХС 90Х13, 3Х16, 1 БР Да Се Биде на врвот оди подалеку од вештината и талентот и оние кои поседуваат камион знаат колку е важно да се организираат сите алатки и лесен за пристап за да се зголеми продуктивноста. Барате најтрајно, функционално и ефикасно решение за складирање за вашиот пикап камионнема подобар избор за професионалци кои сакаат да командуваат со почит од кутијата со Алатки За Временска Гарда дизајнирана да ги одржува вашите алатки безбедни и лесни за пристап. Облечете го вашиот камион со елегантната, организирана безбедност на оваа врвна кутија со Алатки За Временска Гарда која нуди воа поексклузивни карактеристики и опции што сте ги очекувале, што го олеснува користењето, посигурно, врвно издржливо и изгледа привлечно. Обезбедувајќи доволно простор за складирање, оваа кутија е се што ви треба за да ги организирате сите алатки онака како што сакате и никогаш да не го слушнете тоа досадно тропање што доаѓа од лабавите алатки наоколу во подот на вашиот камион. Карактеристики Екстремна Заштитаблокирачка брава отпорна на повлекување помага да се заштити од упади. Отвор за покривање од 90 степени за лесен пристап. Ротационата брава во автомобилски стил има мазно отворање со" еден допир". Уникатно Поместување : шарките овозможуваат градите да лежат рамно на камионот. Целосната временска заптивка штити од елементите. Бранител Серија 300401-53-01 Универзална Кутија За Градите. Спецификации Димензија : 19.3" H x 19.6" W x 50 " L. Волумен : 18.8 cu. фт. Заврши : Црно. Материјал : Алуминиум. Тежина : 43 килограми. - ШКУ : МИРД6727.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ