• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сорен 62. внатре рустикално стакло железо ламба, црна

Сорен 62. внатре рустикално стакло железо ламба, црна

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Liveивејте подобро.safavieh soren 62,5 in. Рустично стакло/железо подни ламби, идеален раствор на мали простори, оваа ламба за подот е совршена фузија на форма и функција. Тројство на меки бели светла на врвот на елегантното црно железо се балансира две стаклени полици меѓу нив, обезбедувајќи простор за складирање, прикажување на површини и уникатна визуелна длабочина. Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива железна рамка за долготрајна долговечност. Лесно за чистење и одржување. Потребно е малото собрание. Боја : Црна. Боја во сенка : Бела. Димензија на артикалот : 14 in. W x 14 in. D X 62.5 in. H. Изработена со : железо. Материјал за сенка : стакло. Висина на сенка : 10 во . Сенка Долна димензија : 7 in. W x 7 in. L. Top Shade Top Dimension : 7 in. W x 17 in. L. Боја на кабелот : црна. Должина на кабелот : 72 во . Долна основа Димензија : 11 in. 11 x 6 in. D x 1,25 in. H. Тежина на артикалот : 15 lbs. Сертификација на ламби : Ул. Тип на основата на сијалицата : Терминал за завртки E26. Механизам за прекинувач : Вклучен/исклучен прекинувач за нозе. Вклучен вид на сијалица : LED G14. Max Wattage : 40 W. Лумен : 420. Количина на сијалица (и) : 3. Продадена единица : една. Додатоци во фотографијата (ите) во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да се разликува малку . Пред да исчистите каква било сенка или тела за ламби, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата, бидејќи тие можат да ја оштетат финишот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ