• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Подот на полиците во Сиднеј

Подот на полиците во Сиднеј

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Двостепената ламба за полици во Сиднеј од Simplee Adesso им опфаќа секоја дневна соба, канцеларија или спална соба со модерен стил на шик. Оженет форма и функција, високата ламба 61,7 "има црна метална стативска база која претставува чисти линии и куќи две тркалезни полици во финиш од дрво од орев. растенија, и парчиња акцент. На врвот на ламбата е бела сенка на тапанот со ткаенини со дијаметар со дијаметар од 10 "високи и 16". , ниско, и исклучено со 3-насочен ротирачки прекинувач. Две полици од дрво од орев обезбедуваат идеален простор за складирање до креветот или троседот . мека, бела сенка на тапанот на ткаенината ја шири светлината што фрла топол сјај . лесно Прилагодете го нивото на осветлување од сијалица од 150 W (не е вклучено) за да одговараат на вашите потреби помеѓу високи, средни, ниски и исклучени со 3-насочен ротирачки прекинувач . висината 61 "е идеална за дневни соби, спални соби или канцеларии.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ