• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Види Случај Блејд? Часовник Поправка Алатка Часовник Случај Отворач, За Лаптопи Таблети Сите Часовници Часовник Мобилен Телефон

Види Случај Блејд? Часовник Поправка Алатка Часовник Случај Отворач, За Лаптопи Таблети Сите Часовници Часовник Мобилен Телефон

 
DEN 160.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Види Случај Блејд? Часовник Поправка Алатка Часовник Часовник Случај Отварач, За Лаптопи Таблети Сите Часовници Часовник Мобилни Телефони Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Часовник Поправка Материјал : Челик Големина : Прибл. 10,4 см / 4,1 инквантитет : 2 парчиња Список На Пакети : 2 х Сечилото Изработено од квалитетен материјал, издржлив, висока цврстина и долготрајна услуга. Овој комплет за сечила се користи за отворање на куќиштето за гледање назад, лесен за употреба. Ergономската рачка не се лизга, што ви дава лесен и удобен стисок. Мала тежина и компактен, што е лесен и удобен за носење. Професионални алатки за поправка на часовници и работници за поправка на часовници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ