• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Метална решетка за облека, решетката за облека со облека со полици, голема решетка за складирање на домови, виси облека за облека, двојни шипки Организатор и страни?

Метална решетка за облека, решетката за облека со облека со полици, голема решетка за складирање на домови, виси облека за облека,

 
DEN 2239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Голем простор за складирање : Дизајнот со двојни шипки може да смести двојно повеќе од бројот на облека за да ги задоволи вашите животни потреби. Долната полица исто така може да држи повеќе пара чевли. Цврст и издржлив : Ironелезната цевка на решетката за облека е цврста и не е лесна за свиткување. Не само што може да виси облека, туку може да постави големи предмети како што се ќебиња. Лесно за склопување : Лесно за инсталирање, следете ги упатствата за да ги завршите чекорите, има опремени со алатки за инсталација. Различни употреби : лавиците за облека не само што можат да бидат поставени во просторијата, туку и на балконот можат да бидат поставени на исушената облека. Добра услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Тежина и димензии Димензија и тежина на пакетот : 36.61x12.99x4.92inch (LXWXH) 12.83 bs Тежина Капацитет : 50-80 bs Производ Тежина : 11.83 bs Број на пакет : 1 детален производ Димензија : Ве молиме, погледнете во големината на спецификациите на сликата : Мултифункционален Материјал : Потребно е метално склопување : Да Потребни се дополнителни алатки : Сите алатки вклучуваат земја на потекло : Кина гаранција за производи : една година Информации за производот Главен материјал : метална големина на пакетот (внатре) : 36,61 ширина (внатре) : 12.99 Висина (IN.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ