• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лејт СТА компир од компир, Мескит BBQ, Оз торби, брои

Лејт СТА компир од компир, Мескит BBQ, Оз торби, брои

 
DEN 76.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Малите кеси се совршени за уживање дома, на училиште или на вкусен вкус на скара вклучува 18 кеси лежечки стакс-мекит мекитска скара со вкус на компири со вкус, обезбедуваат вкус на чад, кој е сигурен дека ќе ги разбуди вашите пупки за вкус. Овозможува срдечна криза што не може да се победи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ