• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лажичка, Дрвена Лажица Поставена Круг За Чај За Десерт За Кафе За Зачини

Лажичка, Дрвена Лажица Поставена Круг За Чај За Десерт За Кафе За Зачини

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Лажичка, 10 парчиња Дрвена Лажица Поставена Наоколу За Чај За Десерт За Кафе За Зачини Спецификација : Тип На Ставка : Тркалезна Дрвена Лажица : Прибл. 58г / 2.0 Озматеријал : Шима Супербаколор : Кафеава Големина : Прибл. 13х3см / 5, 1х1, 2ин Пакет Листа : 10 х Дрвена Лажица 10 парчиња мали дрвени лажици, доволно за вашата кујна и замена, а исто така може да се споделат со вашите пријатели, роднини, семејство итн. Дрвена лажица е околу 13 см . Мала тежина, рачка што не се лизга, лесна за разбирање за бебињата или децата. Изработено од висококвалитетно дрво балса, издржливо и нетоксично, отпорно на топлина, не е лесно да се деформира или скрши и може да ве придружува некое време.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ