• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Lenovo ThinkPad L Gen 20x6s Домашен Бизнис Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Pro) Со G Суштински Пристаниште

Lenovo ThinkPad L Gen 20x6s Домашен Бизнис Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Pro) Со G Суштински Пристаниште

 
DEN 12639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Леново Форма/Стил : Стандардпроцесор : 4-Ти Генерал AMD Ryzen 5 Pro 5650 U 2.30 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 16mb Кеш, 6-Јадра, 12-Теми,) Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : AMD Radeon Интегрирана Графика, .Складирање : 1tb PCIe SSD (Солидна Држава Диск)Оперативен Систем : Windows 11 Pro-64 Display : 14.0 Во Целосна HD (1920x1080) 60 Hz 16 : 9 IPS Дисплеј Поврзување : WIFI 6 MT7921, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , 1 x HDMI 2.0, 2 USB 3.2 ТИП-C Gen2, MICROSDXC, Без Оптички Диск, слушалки/микрофон комбо jackinput/излез : 720p hd веб камера, систем за безбедност на отпечатоци, црна подлога, БАТЕРИЈА : 65w Напојување, 3-ЌЕЛИЈА 45 WHR Батерија Други Карактеристики, Nano Sim Slotcolor : ЦРНА ТЕЖИНА : 4lbproduct Димензии (wxlxh) : 1 ГОДИНА производител ГАРАНЦИЈА од michaelelectronics2 (Професионално Надграден Од Michaellectronics2) hp usb-c g5 Суштински DOCKMODEL : g5model број : 78l94aa#ABAUSB Тип-C, Тип-А DISPLAYPORT HDMI RJ-45 Audio Jackblack, 4.80 X 4.80 x 1.77 Во 3.2 ft ВЛЕЗЕН КАБЕЛ AMD RYZEN 5 pro 5650У 6-ЈАДРО ПРОЦЕСОР. АМД Радеон графика. 1ТБ PCIe NVMe SSD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 14.0 Во Целосна HD (1920x1080) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ