• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пост-Тоа Знамиња, 1 Широк, Жолт, Знамиња Касета, Касети Пакет

Пост-Тоа Знамиња, 1 Широк, Жолт, Знамиња Касета, Касети Пакет

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Знамињата по Него Во Жолта И широка големина од 1 инчи се одлични за употреба за да се истакнат информациите за дискусија. Тие се држат безбедно за долготрајна употреба. Овој диспензерот може да се користи како самостојна или се вклопуваат Во Пост-Тоа Десктоп Организаторите одржување знамиња во близина. Знамињата по него во жолта боја што лесно се забележува го олеснуваат обележувањето на вашето место, знамето или истакнувањето важни информации. Користете ги за да привлечете внимание на критичните ставки, индексот, датотеката или кодот во боја. Привлечните, шарени знамиња лесно се забележуваат и имаат простор за пишување. Отстранливото лепило овозможува внимание-добивање 1" знамињата да се држат безбедно, да се репозиционираат и да се отстранат чисто. Практичните касети што се одвојуваат може да се користат како самостоен диспензер или да се стават во десктоп диспензерот/организаторот со вграден диспензер За Знамиња По него. Овој пакет содржи 50 знамиња/диспензерот и два диспензери/пакет. Знамиња по него, Широки 1", Жолти, 50 Знамиња/Кат, 2 Касети/Пакување : Самолепливите знамиња го прават едноставно обележувањето, знамето или истакнувањето важни информации. Шарените знамиња лесно се забележуваат и имаат простор за пишување. Направени за да се вклопат Во Пост-ит Десктоп Организаторите чување знамиња блиску. Се држи безбедно и чисто се отстранува; издава едно знаме одеднаш. Стапчиња безбедно за долготрајна употреба. Жолта; Големина : 1" Ширина х 1,75 " Должина. 50 знамиња/ пакет; 2 пакети.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ