• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пост-тоа 2. во. В 2. во. Л Бели Лепливи Белешки рампа

Пост-тоа 2. во. В 2. во. Л Бели Лепливи Белешки рампа

 
DEN 186.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Пост-it® Белешки коцките се одлични за да ги имате на вашето биро или шалтер, така што никогаш нема да останете без белешки за одлични идеи. Тие се држат безбедно и чисто се отстрануваат, со уникатно лепило дизајнирано за употреба на хартија. Големината е одлична за потсетници или брзи белешки и работи добро со календари или планери. Координира со други производи Во колекцијата Оптимистички Светла за да ја разубави секоја работна маса. 1 Коцка/Пакување, 620 Листови/Коцка. Одлично за потсетници и кратки белешки за другите. Додадете стил на вашата работна маса со оваа забавна Коцка За Белешки. Омилената Објава На сите-Таа Белешка доаѓа во корисна коцка за белешка по белешка. Може да се рециклира. Бело со мермер дизајн. 2.6 Х 2.6 . 620 листови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ