• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лументо Жени Долги Макси Фустани В Резервоар За Врат Фустан Без Ракави Летен Сарафан На Плажа Лабав Цветен Стил НА Печатење А 5ХЛ

Лументо Жени Долги Макси Фустани В Резервоар За Врат Фустан Без Ракави Летен Сарафан На Плажа Лабав Цветен Стил НА Печатење

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Тенк Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Карактеристика : Фустани Со Резервоари Бохо, Фустан Со Резервоари Без Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Сарафан На Плажа Со Врат, Трендовски И Елегантен4. Класичен Сарафан За Гардероба.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тенк Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн-V Вратот Макси Резервоар Фустан, Без Ракави Долг Фустан, Бохо Цветни Печатење Резервоар Фустан Со Џебови, Лето Плажа Сарафан, Трендовски и Елегантен. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Фустан Од Резервоар Тип На Шема : Цветен Принт, Печатење На Пеперутка, Џебови Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С,М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : В Должина На Ѓердан : Макси Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ