• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фустани За Жени Плус Големина Женски Обичен Цветен Фустан За Сонце V - Вратот Дозвола За Смена На Долги Ракави Кратки Фустани Зелени С

Фустани За Жени Плус Големина Женски Обичен Цветен Фустан За Сонце V - Вратот Дозвола За Смена На Долги Ракави Кратки Фустани

 
DEN 266.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Внимание Ако Размислување, Благодарам. Накратко, ако сакате да носите фустани, тогаш ова лето овој фустан ќе биде задолжителен за вашиот плакар!.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Овој фустан можете да го носите на плажа со боси нозе на мекиот песок, да го почувствувате летното сонце и вечерниот ветер; можете да го носите на забава на пријател за да уживате во забавното време; секако дека можете да го носите и овој удобен фустан кога пазарувате, правите домашни работи или едноставно останувате дома, тоа ќе ви даде добро искуство!. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Секојдневен Цветен Фустан За Сонце V - Вратот Долг Ракав Смена Дозвола Кратки Фустани . Изработени од висококвалитетен и висока густина 97% Полиестер, 3% Спандекс.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Црвена, Сина, Црна, Сива, Зелена, Светло-Кафеава Големина : S, M, L, XL, XXL, 3xlthickesson : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, Лето, Пакет На Плажа вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Дизајн можете да го носите и со вашите секојдневни чевли без никакво ограничување. Прилика : овој фустан може да се појави во различни прилики од вашите секојдневни активности. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Извинете За Непријатностите. Материјал : Лесен, удобен и пријателски за кожата.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ