• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Фустани Со Сонце Без Ракави Со Средна Должина V-Врат Цврсти Летни Фустани Нови Пристигнувања Женски Потенок Фустани Црвени 7XL

Летни Фустани За Жени Фустани Со Сонце Без Ракави Со Средна Должина V-Врат Цврсти Летни Фустани Нови Пристигнувања Женски Потенок

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Моден Секојдневен Фустан V-Вратот Без Ракави Цврсто Копче Елек Плажа Здолниште. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Red Size : 7xls Должина На ракавите : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Фустан Со Средна Должина : Dress Neckline : V-Дезен На Вратот : Цврст Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Компјутерски Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Женски Летни Фустани Без Ракави ;Летни Фустани Со Средна Должина ;Летни Фустани За Жени 2023 година. летни фустани за жени 2023 трендовски. Фустан За Сонце Со Врат; Шопинг Цврсти Летни Фустани. Женски Моден Секојдневен Фустан V-Вратот Без Ракави Цврсто Копче Елек Плажа Здолниште. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ