• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Homesvale Микрофибер Каки Ѕид Гушкач Лежалка Со Моќ Лифт

Homesvale Микрофибер Каки Ѕид Гушкач Лежалка Со Моќ Лифт

 
DEN 10384.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лежалката За лифтови Во Домот е прекрасен додаток во вашиот дом и го прави излегувањето од вашето седиште ветре. Удобна поддршка за седиштето и раката, долгорочно седење, ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА, опуштено лежење и мирен сон. Покриен со издржлив, отпорен на дамки каки микрофибер. Лесен за отворање, затворање, навалување и подигнување со вклучената жична контрола на напојувањето. Насловна лифт лежалка. Дизајнот на гушкање на ѕидот бара само 4 инчи растојание од ѕидот за да се навали или подигне и користи помалку простор на подот кога е во лежечка положба. Покриен со издржлив, отпорен на дамки каки микрофибер кој е 100% полиестер. Лесен за отворање, затворање, навалување и подигнување со вклучената жична контрола на напојувањето. Жичениот контролер има 2 лесни за употреба копчиња за кревање или лежење, едноставно држете го копчето додека не се достигне нивото на удобност. Удобен страничен џеб го држи жичениот контролер. 95 инчен кабел за напојување е ОДОБРЕН ОД УЛ. Целосна подлога за кочии помеѓу столот и потпирачот за нозе. Перниците се полни со пена со висока густина, полиестерски влакна и независно завиткани џебни калеми. Изграден со ламинирано тврдо дрво. Механизам за лежење на челик со изолирани пружински штипки за намалување на бучавата. Лежењето ви овозможува да лежите рамно. седи до 300 фунти. Бродови во една (1) кутија. Не се потребни алатки, трае помалку од 10 минути. 1-годишна гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ