• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Linksys Atlas Pro Wi-Fivieee 802.11 А Етернет Безжичен Рутер MX5502

Linksys Atlas Pro Wi-Fivieee 802.11 А Етернет Безжичен Рутер MX5502

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Работи со Сите Интернет Провајдери работи со Сите Даватели На Интернет Услуги и е 100% компатибилен со Wi Fi 5 и постари уреди. Производител : Линкси.Алекса Wi-Fi Пристап Со Алекса, можете лесно да управувате со wi-Fi пристапот за уреди и поединци во домот, одземајќи го фокусот од екраните и назад кон она што е важно.11 ax) стандард за да испорача вистински гигабитни Мрежни Wi Fi брзини низ целиот ваш дом, до 5,4 Gbps со 6-тек поврзување. Кажете команди како "Алекса, исклучете Го Wi-Fi На Тими", кога е време за вечера или "Алекса, овозможете wi-Fi за гости" кога ќе завршите со луѓето.КАРАКТЕРИСТИКИ Пристигна Подобар Wi Fi Linksys Atlas Pro 6 Со Велоп Интелигентна Мрежа е рутер Со Двојна лента Wi Fi 6 кој истовремено обезбедува премиум перформанси на повеќе од 30 уреди по јазол.До 4 пати Повеќе Капацитет Системот Linksys Atlas Pro 6 двоен Опсег Wi Fi 6 mesh го користи најновиот wifi 6 (802. Оваа технологија од следната генерација го трансформира Домашниот И деловниот Wi Fi со својата стабилност слична на жица и брзи перформанси.160 MHz Способен Пристап до 160 MHz ја ослободува вистинската моќност на wifi 6 технологијата - ова се најмалку пренатрупаните канали достапни на опсегот од 5 GHz и нудат неверојатно брзо поврзување.Лесно Поставување и Контролитеедноставно за поставување, ви овозможува пристап до вашата мрежа од каде било и да видите или да дадете приоритет кои поврзани уреди користат Најмногу Wi Fi-сите од бесплатната апликација Linksys. Со лесно поставување, напредна безбедност и родителска контрола, Linksys Atlas Pro 6 е суштинска надградба на секој дом.Водечка Во индустријата Технологијаквалком Извонредна Домашна 216 Платформа обезбедува врвно искуство Со Wi Fi 6. Производителот Дел Број : MX5502. УПЦ : 745883817436. Пристапот до 160 MHz ја ослободува вистинската моќ на wifi 6 технологијата-најмалку пренатрупаните канали на опсегот од 5 ghz нудат неверојатно брзо поврзување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ