• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Половина Лизгање Со Детали За Чипка, Антистатички

Женска Половина Лизгање Со Детали За Чипка, Антистатички

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој антистатички Под Моменти класичен полу-лизгање со детали од чипка е дизајниран за прилагодено вклопување. Направен е од 100% најлон за да ви даде мазно, порамно и удобно вклопување. Можете да уживате во удобноста и елеганцијата во вашите секојдневни лизгања и долна облека што ќе ви се допаднат. Сигурно ќе ја подобри гардеробата на секоја жена! Достапно во должина од 27", 30" и 34". Клементин Облека Екипажот Девојки Маици, Тинејџерка Маици, Пакет од 3. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук, обичните маици на овие девојки се меки, еластични и издржливи. Памучниот материјал е исто така лесен и дише, што ги прави маиците удобни во топол сончев ден. КАРАКТЕРИСТИКИ : маиците за тинејџерки имаат врвни зашиени ребрести јаки и ракави со двојна игла за максимална издржливост. ЗАТВОРАЊЕ со ПОВЛЕКУВАЊЕ : маиците имаат затворање со повлекување, овозможувајќи брзо и лесно носење. СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ : можете да носите маици за девојки на секојдневен настан или како секојдневно носење. ИЗБРАНИ БОИ : летните маици На овие девојки доаѓаат во широк асортиман на бои за лесен избор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ