• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Облека Полу-Лизгање Антистатички Црна Под Фустан Здолниште-Средно

Женска Облека Полу-Лизгање Антистатички Црна Под Фустан Здолниште-Средно

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој антистатички Под Моменти класичен полу-лизгање со детали од чипка е дизајниран за прилагодено вклопување. Направен е од 100% најлон за да ви даде мазно, порамно и удобно вклопување. Можете да уживате во удобноста и елеганцијата во вашите секојдневни лизгања и долна облека што ќе ви се допаднат. Сигурно ќе ја подобри гардеробата на секоја жена! Достапно во должина од 27", 30" и 34". Клементин Облека Екипажот Девојки Маици, Тинејџерка Маици, Пакет од 3. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук, обичните маици на овие девојки се меки, еластични и издржливи. Памучниот материјал е исто така лесен и дише, што ги прави маиците удобни во топол сончев ден. КАРАКТЕРИСТИКИ : маиците за тинејџерки имаат врвни зашиени ребрести јаки и ракави со двојна игла за максимална издржливост. ЗАТВОРАЊЕ со ПОВЛЕКУВАЊЕ : маиците имаат затворање со повлекување, овозможувајќи брзо и лесно носење. СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ : можете да носите маици за девојки на секојдневен настан или како секојдневно носење. ИЗБРАНИ БОИ : летните маици На овие девојки доаѓаат во широк асортиман на бои за лесен избор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ