• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Субтерот перница опфаќа посебна мрежа за текстурирани седишта за истегнување на седиштата

Субтерот перница опфаќа посебна мрежа за текстурирани седишта за истегнување на седиштата

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно на барање

[Одлично вклопување] Овој иновативен перница за перници е направен од трајно и меко високо -плетено плетено ткаенина quакард. Пакет вклучуваат : 2 x капаци за перница на седиштата или капаци за перничиња од 3 x седишта. Одлично за совпаѓање на вашиот стил на дома со користење на различни комбинации и ефекти . Овој производ може да ги реши сите ваши проблеми, и тој е изработен од лесна за чистење ткаенина што може да се измие машина. Се одликува со една големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ