• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Фанатици Брендирани Светло Сини ЛСУ Тигри Облак-Боја Лажичка-Вратот Маица

Женски Фанатици Брендирани Светло Сини ЛСУ Тигри Облак-Боја Лажичка-Вратот Маица

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа МАИЦА НА ЛСУ Тигри Од Брендирани Фанатици ве мечтае за сезоната на мвп. Се одликува со посебна шема на боја на облак во комбинација со мека ГРАФИКА НА ЛСУ Тигри за примамлив дизајн. Деколте со лажичка додава допир на шарм, така што ќе можете да го спарите овој врв со парче накит за волшебен изглед. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Лажичка вратот. Увезени. Заоблени капка опашка полите. Официјално лиценциран. Моделот на боја на облак варира на секоја Маица. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Бренд : Волшебна Облека. Материјал : 100% Памук.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ