• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
1 2 W 90 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, W Shutter-Loks, Wedgewood Blue

1 2 W 90 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, W Shutter-Loks, Wedgewood

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите обичајни отворени ролетни за лувер даваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Ограничена гаранција за живот. Нема да избледи, пука, искриви или кора. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Додава моментална вредност во вашиот дом. Живописни бои за цел живот на убавина. Прифатлива цена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ