• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Систем за опстанок на мачета

Систем за опстанок на мачета

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

23.25 "Севкупно. 17" "Црн оксид обложена пила 440 не'рѓосувачки сечило. Црна рачка на TPR. Целосен Танг. Стакло прекинувач. Дупка за ленти. Компатибилна обвивка од црна мол со прицврстување на клипот. Дизајнирано од Дејв Јанг. Висат спакувани. Систем за опстанок на мачета.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ