• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Брендови Пинит магнетна табла за сушење ,, црна рамка за алуминиум

Брендови Пинит магнетна табла за сушење ,, црна рамка за алуминиум

 
DEN 501.44

Количина на стоки
Достапно на барање

U Brands Pinit Magnetic Drase Erase, 48 x 36 инчи, црна алуминиумска рамка (3011 U00-01) Премиум насликана челична магнетна календарска површина на календарот е многу издржлива, лесно се брише, се спротивставува на боење и духови. Идеално за умерена до тешка употреба во канцеларија, дома или какво било комерцијално опкружување. Месечен преглед на календарот ви овозможува да ги пратите важните задачи, состаноци и настани. Цврста конструкција на рамки за алуминиум со цврста изолација на табла обезбедува континуирана стабилност на таблата. Лентите со плута се вградени во рамката што ви овозможува да закачите важни белешки, пораки, слики и многу повеќе. Работи добро со сите маркери за суво-бришење. Обидете се со маркери за бришење на сувите страни за крајните перформанси на таблата. Монтирање хоризонтално, вклучува хардвер и упатства без кавга.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ