• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници за кратки ракави за мажи и големи машки издолжени мета, големини до 5xl

Без граници за кратки ракави за мажи и големи машки издолжени мета, големини до 5xl

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно вклопување, подолга должина и мека до допир - поставете го сето тоа заедно и имате една одлична мета од без граници. Сензационална основна, оваа издолжена мета со кратки ракави парови со џогирање, фармерки или шорцеви за опуштен, секојдневен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено, лесно вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : екипаж; заоблен полите. Џеб со кратки ракави од без граници за мажи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ