• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Mens Premium памук двојно пика спортска кошула пакет

Mens Premium памук двојно пика спортска кошула пакет

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

100% двоен пик памук; контурирана јака и манжетни за заварување; Етикета за пренос на топлина; валано напредно рамо на рамото; три копчиња обоени до натпревари; двојно иглано полите; странично со 2 странични отвори; чиста завршена плоча со ширина со ширина со засилена кутија на дното; Gildan Mens Premium памук двоен пики © Sport Mirt 2 Pack.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ