• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Reebok Women's Women Rebnall Shrist ракав Слики Jerseyерси Висока ниска мета

Reebok Women's Women Rebnall Shrist ракав Слики Jerseyерси Висока ниска мета

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пронајдете крајна рамнотежа кога одите од дома, работа и теретана во оваа разноврсна мета што може да се носи насекаде. Високата ниска маичка од Jerseyерси од Рибок ќе ви биде кошула за теретана за удобност и поддршка кога најмногу ви треба. Поедноставете ги одлуките за облеката за да можете да се фокусирате на она што навистина е важно : да останете здрави. Направено со слаби материјал од Jerseyерси, кој е специјално дизајниран да се движи со вас. Соодветното и чувството на оваа маичка е дизајнирана да го поддржи вашето движење за да можете да го извршите најдоброто во секој аспект на животот. Направено од 62% _полистер, 33% рајон, 5% спандекс. Краток ракав. Подигнато мастило лого на градите Делта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ