• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
адвиикд Маици За Жени Необложени Камизола Жени Обична Лабава Еднобојна Мода Со Долги Ракави Плетена Чипка V Кошула За Дно На Вратот

адвиикд Маици За Жени Необложени Камизола Жени Обична Лабава Еднобојна Мода Со Долги Ракави Плетена Чипка V Кошула За Дно На

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Необложена Камизола Жени Обична Лабава Еднобојна Мода Со Долги Ракави Плетена Чипка Против Кошула За Дно На Вратот Пол : Женски. Повод : Повик. Тип на шема : Совпаѓање На Бојата. Дебелина : Стандард. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Жени Врвот. Повод : Овој Женски Врв За Туника Е Совршен За Пролет, Лето, Aut, Канцеларија, Плажа, Состанок, Забава, Одмор, Дома. Ве Молиме Изберете Ја Вистинската Големина Според Табелата Со Големини Подолу. Задоволителна Услуга : Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време, Ако Имате Било Какви Проблеми Со Објектот. Само Сакаме Да Знаете Дека Вашето Задоволство Е Секогаш Наш Приоритет. Обичен Врв Со Кратки Ракави, Деловни Блузи, Врвот На Ракавот Со Возбуда,Сплит Против Вратот, Еднобојна, Обична, Трендовска И Елегантна, Толку Слатки Врвови. Лабави Маици.Овие Основни Врвови Можете Да Ги Спарите Под Јакна, Со Фармерки, Хеланки Или Здолниште Во Пролет, Лето, Fall И Зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ